Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
683222
DzisiajDzisiaj217
RazemRazem683222
Wednesday, 23, wrzesień 2020

Aktualności

Sesja absolutoryjna

22 czerwca w sali konferencyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji  odbyła się IX Sesja Rady Miejskiej w Blachowni. Głównym punktem obrad było udzielenie absolutorium Burmistrzowi Blachowni z wykonania budżetu za 2010 rok.

Po przedstawieniu pozytywnej opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach, opinii Komisji Rewizyjnej i opinii pozostałych Komisji przystąpiliśmy do głosowania.

Rada Miejska w Blachowni w głosowaniu 13 głosów za i jednym wstrzymującym się podjęła uchwałę udzielającą absolutorium dla Burmistrza  za rok 2010.

 

Zaniepokojona sprawą hali widowiskowo-sportowej, a w szczególności zamieszaniem związanym z oddaniem hali do użytku oraz zastrzeżeniami do wykonawcy co do rzetelności wykonania obiektu, złożyłam interpelację związaną z nurtującymi mnie problemami.

W załączniku przedstawiam treść interpelacji.

Zachęcam także do odwiedzania zakładki interpelacje.