Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
523889
DzisiajDzisiaj117
RazemRazem523889


Wednesday, 14, listopad 2018

Dziękuję

22 października 2018 r.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wczoraj oddali na mnie głos. Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście. Dziękuję kandydatom na radnych startującym z mojego komitetu i wszystkim, którzy nas wspierali swoją pracą i zaangażowaniem. 
Cieszę się, że udało nam się prowadzić kampanię uczciwie, bez kłamstw i oszczerstw. Mam nadzieję, że nasze propozycje programowe oraz wizja uczciwej i transparentnej władzy będzie wcielana w życie. Dziękuję wszystkim, którzy przez ostatnie osiem lat wspierali mnie w pracy radnej i byli cały czas ze mną. Porażka zawsze jest bolesna. Jednak dziś jest nowy dzień, a razem z nim przychodzą nowe wyzwania. Dziękuję za wszystko.


Z wyrazami szacunku
Edyta Mandryk

Dziękuję

19 października 2018 r

W ostatnim dniu kampanii wyborczej chciałabym bardzo serdecznie podziękować Państwu za każde słowa wsparcia,  każdy gest życzliwości i chęć pomocy. Liczę, że w najbliższych wyborach dokonacie Państwo słusznego wyboru, a moja osoba znajdzie Waszą aprobatę podczas głosowania 21 października.

Z wyrazami szacunku

Edyta Mandryk

 

Podział Gminy Blachownia na stałe obwody głosowania

16 października 2018 r.

W związku z licznymi pytaniami Mieszkańców dotyczącymi nadchodzących wyborów samorządowych i miejsc, w których można oddać swój głos, przedstawiam podział Gminy Blachownia na stałe obwody głosowania. 
Zachęcam Państwa do udziału w wyborach 21 października br.