Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
946834
DzisiajDzisiaj80
RazemRazem946834


Thursday, 29, luty 2024

Program

2014-10-29

W swojej kampanii wyborczej obiecałam swoim wyborcom, że nie pozostanę głucha na ich problemy. Od początku swojej pracy w radzie staram się być w ciągłym kontakcie z mieszkańcami. Uważam, że moim nadrzędnym obowiązkiem jest godne reprezentowanie wszystkich mieszkańców przed władzami Blachowni. Wierzcie, że to my mieszkańcy decydujemy o przyszłości naszego miasta. To od nas  zależy, jak będzie wyglądało nasze życie w Blachowni. To za nasze pieniądze budowane są drogi, chodniki trawniki. To nasze dzieci chodzą do szkół, przedszkoli, które powinny zapewnić im dobre warunki do nauki i rozwoju, oraz właściwe wychowanie. Wszyscy mamy prawo mieszkać w ładnym i przyjaznym mieście, bez wandali i chuliganów.

 

Drodzy Mieszkańcy proszę Was, abyście pomogli mi w mojej codziennej pracy na rzecz naszego miasta i byli otwarci na wszystkie jego problemy. Zachęcam Państwa do kontaktu osobistego bądź telefonicznego ze mną w celu zgłaszania Waszych codziennych problemów. Ze swojej strony mogę zapewnić, że zrobię wszystko co tylko możliwe, aby  pomóc Państwu w każdej sprawie.

 

Edyta Mandryk