Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
977399
DzisiajDzisiaj11
RazemRazem977399
Thursday, 18, lipiec 2024

Aktualności

Wczoraj mieliśmy przyjemność odwiedzić mieszkańców Cisia!

16-04-2024

CEZARY OSIŃSKI:

Czuję mocną więź z Cisiem - to rodzinne strony mojej mamy. Cisie tak jak inne sołectwa potrzebują jakościowych zmian i inwestycji, aby rozwijać się zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Nasze sołectwa wychodzą z cienia tylko w momencie wyborów, czas to zmienić. Razem tworzymy Blachownię i nie możemy być bierni na bieżące problemy mieszkańców.  

Dziękujemy za szczerą rozmowę, pytania i merytoryczną dyskusję. Doceniamy Wasz poświęcony czas. Jesteśmy wdzięczni za sugestie i pomysły jak możemy rozwijać nasze sołectwa. Każda rozmowa z Wami jest bardzo budująca – 21 kwietnia razem zmienimy naszą Gminę na lepsze!

Dzisiaj odwiedzimy mieszkańców Łojek,

w środę Konradowa i Starej Gorzelni,  

w czwartek odwiedzimy mieszkańców ulic: Piastów i Starowiejska,

natomiast w piątek mieszkańców ulicy Kościuszki oraz Centrum Blachowni.

 

Kontakt bezpośredni i szczera rozmowa jest dla nas najważniejsza. Bardzo cenimy Wasze zdanie, bo wszystko co możemy zrobić - zrobimy jedynie wspólnymi siłami dla Naszej Małej Ojczyzny.