Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
965278
DzisiajDzisiaj23
RazemRazem965278


Monday, 20, maj 2024

Program

2024-03-24

Szanowni Państwo. 

Jest mi niezmiernie miło, że ponownie kandyduję do Rady Miejskiej w Blachowni.

W latach 2010 – 2018 miałam zaszczyt reprezentować Państwa jako radna dwóch kadencji pełniąc między innymi funkcję przewodniczącej Rady. Od ponad 4 lat prowadzę i zarządzam firmą działającą w branży turystycznej, gdzie pełnię funkcję wiceprezesa zarządu. Zdobyte na przestrzeni tych lat doświadczenie zarówno w pracy w samorządzie jak i w biznesie pozwoliło mi bez wahania podjąć decyzję o ponownym kandydowaniu. Wiem, że wiedza i doświadczenie jest największym moim atutem, który pozwoli mi  godnie i profesjonalnie reprezentować Państwa w radzie.

W nadchodzących wyborach kandyduję z komitetu wyborczego CEZAREGO OSIŃSKIEGO, z którym w latach  2014-2018 miałam zaszczyt  zasiadać w Radzie Miejskiej. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że był on najlepszym radnym Blachowni z jakim kiedykolwiek pracowałam. Cezary Osiński dał mi się poznać jako osoba szczera, uczciwa i kompetentna. Zawsze otwarty na drugiego człowieka. 

Jestem przekonana, że Blachownia mając takiego burmistrza jakim jest Cezary Osiński stanie się jeszcze wspanialszym miejscem do życia, a ja ze swoim doświadczeniem będę w stanie pomóc w osiągnięciu tego celu.

Zarówno w poprzednich kadencjach, tak i w tej, stawiam przede wszystkim na kontakt z mieszkańcami. Ci którzy mnie znają, wiedzą, że nie odwracam głowy od trudnych spraw i zawsze staram się znaleźć wyjście z sytuacji. Tych z Państwa, którzy nie mieli okazji mnie poznać mogę zapewnić, że nic w tym zakresie się nie zmieniło. 

Stawiam na sprawne zarządzanie, przemyślane inwestycje, przyjazny  transport, oraz dbałość o poprawę życia każdego mieszkańca naszej gminy, w której mieszkam od urodzenia i która jest mi niezmiernie bliska.

Moim marzeniem jest, aby w Blachowni ponownie działalność rozpoczęła Młodzieżowa Rada Miejska. Uważam także, że powinniśmy powołać Radę Kobiet, do czego będę dążyć.

O swoim życiu prywatnym mogę powiedzieć, że czuję się spełniona zarówno zawodowo jak i rodzinnie. Mam skończone 50 lat, a od 29 lat jestem mężatką. Jestem mamą trzech dorosłych córek, oraz babcią dwóch wspaniałych wnucząt. Uwielbiam podróżować i staram się cieszyć z każdego dnia. 

Proszę Państwa o zaufanie i o głos w dniu 7 kwietnia br. 

Edyta Mandryk