Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
639168
DzisiajDzisiaj118
RazemRazem639168
Tuesday, 02, czerwiec 2020

Interpelacje

Interpelacje z dnia 14 września 2011 r.

Na XII Sesji Rady Miejskiej w Blachowni  złożyłam  sześć interpelacji.

 

Odpowiedzi na Sesji udzielała Pani Burmistrz.

1. W sprawie dobudowy oświetlenia na ulicy Miodowej Pani Burmistrz wyjaśniła, że został zrobiony projekt oświetlenia. Dobudowa zostanie wykonana równolegle z instalacją przy "Orliku".

2. W sprawie przeprowadzenia kompleksowych kontroli,  Pani Burmistrz poinformowała, że były prowadzone kontrole w rożnych częściach gminy i będą nadal prowadzone. Mieszkańcy są wzywani do przedstawienia faktur, upominani w przypadku ich braku. Kierowane są do nich wezwania w celu wywiązywania się z obowiązków. Wyjaśniła, że nie ma kar.

3. W sprawie przeznaczenia lokalu po Bibliotece, przy ulicy 1-go Maja, wyjaśniła, że biblioteka będzie nadal funkcjonowała. W tym lokalu wymagany jest remont i w przyszłorocznym budżecie trzeba będzie zaplanować środki na ten cel.

4. "Jeżeli automaty nie będą opomiarowane w prąd i wodę, wówczas wynajmujący będzie musiał zapłacić za używanie mediów."

5. W sprawie powodzi w 2010r. Pani Burmistrz poinformowała, że podtopienia były zarówno w Blachowni jak i w Łojkach, Konradowie, Ostrowach, Trzepizurach.

6. W sprawie zbiornika wodnego interpelacja zostanie przekazana do Starostwa Powiatowego w celu załatwienia zgodnie z właściwościami.

 

Treść interpelacji znajduje się w załącznikach.