Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
765273
DzisiajDzisiaj292
RazemRazem765273
Sunday, 25, lipiec 2021

Aktualności

Przetargi, ach te przetargi

9 stycznia 2018 r.

Dzisiaj na stronie internetowej BIP Gminy Blachownia ukazał się plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych powyżej 30.000 Euro na 2018 rok. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to brak przetargów na remont ulic: Księżycowej, Handlowej i Słonecznej. Druga rzecz, która przykuła moją uwagę to opis postępowania dotyczący budynku przy ulicy Sienkiewicza 16 (Pałacyk Myśliwski), który jest identyczny z opisem dotyczącym budynku przy ulicy Sienkiewicza 15 (Prażynka), a przecież budynek przy ulicy Sienkiewicza 16 nie miał mieć charakteru handlowo-usługowego, a przeznaczony miał być na cele aktywizacji społecznej mieszkańców gminy. Czy coś uległo zmianie, a Rada o tym nie wie?

Mamy szansę być w czołówce gmin pod względem inwestycji współfinansowanych z funduszy europejskich. Mamy szansę dokonać skoku cywilizacyjnego. Mamy szansę zmienić Blachownię. Mamy też zatwierdzony plan przetargów, taki jaki mamy...