Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
970626
DzisiajDzisiaj170
RazemRazem970626
Thursday, 20, czerwiec 2024

Aktualności

Szanowni Mieszkańcy Gminy Blachownia

22-04-2024

Szanowni Mieszkańcy Gminy Blachownia,

bardzo serdecznie dziękuję Wam za skorzystanie z obywatelskiego przywileju jakim jest udział w wyborach i oddanie głosu na wybranego kandydata.

W szczególny sposób chciałbym podziękować osobom, które w tych wyborach oddały swój głos na moją kandydaturę. Udzielone poparcie i zaufanie jest dla mnie dużym zaszczytem i powodem do dumy. Cieszę się, że będę mógł przez najbliższe pięć lat przy wsparciu mieszkańców, realizować program przemiany naszej gminy. Dołożę wszelkich starań, aby zadania, które przedstawiłem Państwu w czasie kampanii wyborczej zostały zrealizowane. Obiecuję, że każdego dnia będę otwarty na Państwa propozycje, pomysły i wnioski. Wierzę, że dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu, będzie się w naszej gminie żyło jeszcze bardziej bezpiecznie, spokojnie i komfortowo.

Bardzo dziękuję Pani Burmistrz Sylwii Szymańskiej za dziewięć lat pracy na rzecz gminy i wzajemne konkurowanie w tych wyborach o zaszczytną funkcję burmistrza. Dziękuję komitetom wyborczym oraz wszystkim osobom, które pracowały przy organizacji i przeprowadzeniu wyborów.

Duże słowa uznania i wdzięczności kieruję do osób zaangażowanych w moją kampanię wyborczą. Jestem Wam bardzo wdzięczny za pomoc i zaangażowanie.

Na koniec swoje podziękowanie chciałbym skierować do moich najbliższych. Wiem ile przeszliście w ciągu tych ostatnich dni i jak to było dla Was trudne, ale nie zabrakło Wam siły, aby mnie wspierać.

Dziękuję.