Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
977423
DzisiajDzisiaj35
RazemRazem977423
Thursday, 18, lipiec 2024

Aktualności

Dziś odwiedziliśmy mieszkańców Starej Gorzelni, Piastów, Nadrzecznej i Starowiejskiej

18-04-2024

Dzisiejszy dzień wykorzystany na maksa. Od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora spotykaliśmy się i rozmawialiśmy z Wami.

Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, jest to dla nas ogromnie motywujące.

Przez całą kampanię chcieliśmy dać się poznać z  jak najlepszej strony -  bezpośrednie spotkania z Wami  były naszym  priorytetem.  

Jest to najlepszy sposób mogliśmy, aby się poznać, porozmawiać i wysłuchać siebie nawzajem. Jesteśmy ogromnie wdzięczni, bo ilość odbytych rozmów przeszła nasze wszelkie oczekiwania!

Wniosek z naszych spotkań jest jeden - Blachownia potrzebuje burmistrza, który nie zamyka się w gabinecie. Celem  Cezarego  jest służyć, a nie rządzić. Cezary  jest liderem,  nie włodarzem.  Razem jesteśmy w stanie ożywić Nasze miasto i sprawić że będzie lepszym miejscem do życia.

Drodzy mieszkańcy! Do wykonania został ostatni krok, spotkajmy się 21 kwietnia przy urnie wyborczej i postawmy  na  Cezarego Osińskiego!

Cechuje go spokój i opanowanie. Dajmy szansę komuś, kto przez następne 5 lat, zapewni naszej  Gminie spokój, bez żadnych afer, awantur czy intryg.

Wszyscy jesteśmy tym zmęczeni i pokażmy to w niedzielę jednocząc się w słusznej sprawie!

Zróbmy to  razem dla  BLACHOWNI.

Misja wykonana w 99% - jutro ostatni dzień przed ciszą wyborczą, a to oznacza finał naszej kampanii!

Bądźcie z nami!