Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
977418
DzisiajDzisiaj30
RazemRazem977418
Thursday, 18, lipiec 2024

Aktualności

Głosuj na Czarka!

CZAREK OSIŃSKI to nasz lider, który ma wszystkie atuty, aby zostać burmistrzem. Jest pracowity, sumienny, uczciwy i posiada dużą wiedzę oraz kompetencje. Jako doświadczony inżynier jest szczególnie wrażliwy na jakość, ale i celowość wielu inwestycji. Jest odważny i nie boi się wyzwań. Jako mieszkaniec Ostrów dostrzega dysproporcje między sołectwami i dzielnicami a centrum Blachowni, jakie w ostatnich latach jeszcze się pogłębiły.

CEZARY OSIŃSKI ma cel, który zawarty jest w jego autorskim programie wyborczym, a który powstał dzięki wielu rozmowom z mieszkańcami.  Ludzie oczekują zmiany jakościowej. Sama propaganda sukcesu to za mało, aby nasza gmina szła do przodu i rozwijała się zgodnie z oczekiwaniami społeczeństwa. Znacząca część naszego programu zawiera niespełnione obietnice obecnych włodarzy, którzy sprawują najdłuższą kadencję w historii samorządu i jak się wydaje zbyt krótką, aby wiele prostych spraw załatwić. My nie chcemy czekać kolejne 5 lat aż się coś samo dokończy. Jesteśmy zdeterminowani, aby te wszystkie niespełnione obietnice zrealizować poprzez swój program wyborczy, który jest ukierunkowany na rozwój gminy. Chcemy, aby Blachownia przyciągała nowych mieszkańców przede wszystkim swoją jakością, która poprawia standard życia. Wiemy czego chcemy. Wiemy jak to zrobić i najważniejsze, mamy lidera, który tego dokona.