Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
851460
DzisiajDzisiaj136
RazemRazem851460
Saturday, 24, wrzesień 2022

Aktualności

CZAS NA NORMALNOŚĆ

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Blachownia

Nasz komitet KWW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ zgłosił kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Blachowni we wszystkich 15-tu okręgach wyborczych naszej Gminy. Satysfakcja jest tym większa, że kandydaci nasi pochodzą z różnych środowisk, są pełni zapału i chęci służenia Nam wszystkim, mieszkańcom całej gminy. Osoby przez nas zgłoszone są znane w swoich środowiskach, jednak w niedługim czasie będą Państwo mieli okazję poznać ich jeszcze bliżej na spotkaniach, które planujemy zorganizować w różnych częściach gminy. Mam zatem wielką przyjemność przedstawić Państwu:


Okręg nr 1 - Wojciech Cesarz
Okręg nr 2 - Norbert Biernacki
Okręg nr 3 - Kamil Nowiszewski
Okręg nr 4 - Ireneusz Rataj
Okręg nr 5 - Magdalena Pięta
Okręg nr 6 - Piotr Włoczek
Okręg nr 7 - Monika Godlewska
Okręg nr 8 - Izabela Skwarczyńska
Okręg nr 9 - Piotr Mielczarek
Okręg nr 10 - Piotr Kobiela
Okręg nr 11 - Joanna Gdawiec
Okręg nr 12 - Jan Kaczmarzyk
Okręg nr 13 - Teresa Cierpiał
Okręg nr 14 - Krzysztof Czerwik
Okręg nr 15 - Marek Makowski


Kandydaci zgłoszeni przez KWW EDYTY MANDRYK - CZAS NA NORMALNOŚĆ zdecydowali się iść razem ze mną po zwycięstwo. Nie moje, nie nasze, ale zwycięstwo Normalności w życiu publicznym. Bo my stawiamy na prawdę, pokorę i uczciwość. Bo my stawiamy na NORMALNOŚĆ.