Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
709017
DzisiajDzisiaj182
RazemRazem709017
Saturday, 05, grudzień 2020

Aktualności

Projekt "W moim miejscu moja praca"

19 czerwca 2018 r.

Trwa rekrutacja do projektu W moim miejscu moja praca – wsparcie zatrudnienia na obszarze rewitalizowanym gminy Blachownia. Projekt skierowany jest do bezrobotnych lub biernych zawodowo mieszkańców gminy Blachownia w wieku powyżej 30 lat z wykształceniem maksymalnie średnim.

Celem projektu jest wzrost aktywności zawodowej 20 osób (12 kobiet i 8 mężczyzn) bezrobotnych i biernych zawodowo zamieszkujących na terenie gminy Blachownia.

W ramach projektu:

- Doradca zawodowy stworzy dla Ciebie Indywidualny Plan Działania i pomoże w zaplanowaniu Twojej ścieżki kariery

- Na warsztatach z kompetencji miękkich pokażemy Ci jak skutecznie się komunikować, poprawić umiejętności autoprezentacji i poradzić sobie ze stresem podczas czekającej Cię rozmowy kwalifikacyjnej

- Dzięki dobranym specjalnie dla Ciebie certyfikowanym szkoleniom zawodowym zdobędziesz odpowiednie kwalifikacje do podjęcia pracy na interesującym Cię stanowisku

- Pośrednik pracy odnajdzie dla Ciebie najlepsze oferty pracy i pomoże w kontakcie z przyszłym pracodawcą

- Trzymiesięczny staż zawodowy pozwoli Ci nabyć doświadczenie na nowym stanowisku pracy

- Ponadto podczas trwania projektu otrzymasz stypendia szkoleniowe, stypendium stażowe oraz zwrot kosztów dojazdu

Więcej informacji: mopsblachownia.pl