Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Get Adobe Flash player
595459
DzisiajDzisiaj31
RazemRazem595459
Monday, 16, grudzień 2019

Aktualności

Zaproszenie na Sesję

Zapraszam Państwa na VIII Sesję Rady Miejskiej w Blachowni, która odbędzie się 25 maja 2011 roku, o godz. 15.00 w sali Szkoły Podstawowej Nr 1 w Blachowni, ul. Sienkiewicza 8.

Najważniejsze tematy:

- Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego samorządowej instytucji kultury Biblioteki Miejskiej w Blachowni.

- Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego samorządowej instytucji kultury Miejskiego Domu Kultury w Blachowni.

- Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na terenie Blachowni dla przebiegu gazociągu wysokiego ciśnienia: "Blachownia - Kłobuck", oraz "Gazociąg Aleksandria - Blachownia".

- Podjęcie uchwały w sprawie opłat za świadczenia przekraczające bezpłatne zajęcia w zakresie realizacji podstawy programowej w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Blachownia.

Proponowane stawki opłat za przedszkole przedstawia załącznik.